Aktualności

24 sierpnia

Bieg na Skrzyczne z atrakcyjnymi nagrodami

Wydarzenie biegowe „Skrzyczne – Wyzwanie 1257” zbliża się wielkimi krokami. W sobotę 3 września uczestnikom przyjdzie pokonywać wymagającą trasę o długości ponad 4 kilometrów i przewyższeniem sięgającym przeszło 700 m. Na wszystkich, którzy dotrą do mety na szczycie Skrzycznego czekać będą atrakcyjne nagrody.

Znaczna liczba ponad 100 osób dokonała już zapisu do udziału w biegu, który w pierwszą sobotę września o godzinie 10:00 rozpocznie się w pobliżu dolnej stacji kolei linowej na Skrzyczne. Dużemu zainteresowaniu trudno się dziwić. Bieg ma atrakcyjną formułę alpejską, to typowy vertical przepleciony szybkimi sekcjami. Do pokonania w kierunku Skrzycznego będą ponad 4 kilometry, na szczyt biegacze dotrą niebieskim szlakiem turystycznym przez Halę Jaworzyna, aż po metę przy górnej stacji kolei. – To wyzwanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy górskich. Myślę, że właśnie dlatego każdy będzie się dobrze bawił na trasie – przyznaje utytułowany biegacz Marcin Rzeszótko, ambasador imprezy w Szczyrku.

Bieg „Skrzyczne – Wyzwanie 1257”, dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, to jednak również atrakcyjne nagrody. Jako te główne w kategorii open kobiet i mężczyzn zapewnione zostały unikatowe okulary marki Oakley z kolekcji Unity. Do zgarnięcia będą również m.in. oryginalne plecaki czy atrakcyjne vouchery do sklepów 4F.


 
Wszyscy bez wyjątku otrzymają okolicznościowe medale, a obfite pakiety startowe zawierać będą m.in. koszulki z logo biegu i jego partnerami, stanowiąc praktyczną pamiątkę przypominająca o udziale w ekscytującym wydarzeniu długo po jego zakończeniu. Organizator – Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej „Flow” – przygotował także przy udziale sponsorów i partnerów liczne upominki, które rozdysponowane będą po finiszu rywalizacji w ramach szczęśliwych numerów startowych.

Sponsorami biegu „Skrzyczne – Wyzwanie 1257” są: Blachotrapez, Revolt Energy, Bank Spółdzielczy Ziem Górskich Karpatia oraz Carolina Toyota Bielsko, a jednym z partnerów Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Zapisy do udziału trwają jeszcze do 29 sierpnia br. są pod linkiem – https://bgtimesport.pl/zawody/biegi/id/599.