Aktualności

15 lutego

Nasz Ośrodek w Beskidzkich Mistrzostwach Stoków

Od 16 lutego do 3 marca 2019 roku portal SportoweBeskidy.pl przeprowadzi kolejną edycję „Beskidzkich Mistrzostw Stoków”. Wydarzenie to w poprzednich latach cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników zimowych aktywności na stokach w regionie Beskidów, ponownie w gronie ośrodków biorących udział jest ten należący do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Rywalizacja w ramach nietypowych mistrzostw – rzecz jasna mająca przede wszystkim charakter zabawy promującej ośrodki – będzie w pierwszej fazie „Beskidzkich Mistrzostw Stoków” odbywała się systemem „każdy z każdym”. Po dwie najlepsze drużyny z czterech utworzonych grup awansują do ćwierćfinałów, w dalszej kolejności przewidziane zostały mecze półfinałowe, o podium i wielki finał w niedzielę 3 marca.

Głosowania, począwszy od soboty 16 lutego, przeprowadzane będą na fanpage'u portalu SportoweBeskidy.pl w godzinach od 8:00 do 20:00, gdzie w meczowych postach możliwy będzie wybór „lajka” bądź „serduszka” na dany ośrodek. Również na Facebooku, dla internautów aktywnie uczestniczących w zabawie, zaproponowane zostaną konkursy z zaproszeniami na stoki narciarskie ośrodków uczestniczących w mistrzostwach.

COS-OPO w Szczyrku przyporządkowany został do grupy C z następującymi „rywalami” i terminarzem:

18 lutego (poniedziałek):
COS-OPO Szczyrk („Lajk”) – Ośrodek Narciarski Pilsko

20 lutego (środa):
Złoty Groń – COS-OPO Szczyrk („Serduszko”)

23 lutego (sobota):
ZwardońSki – COS-OPO Szczyrk („Serduszko”)