Aktualności

03 czerwca

O branży narciarskiej na konferencji

Od środy do piątku potrwa w Szczyrku Ogólnopolska Konferencja Ośrodków Narciarskich, której jednym ze współorganizatorów jest Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Nadchodząca edycja przedsięwzięcia będzie jubileuszowym 10. spotkaniem środowisk związanych z ośrodkami narciarskimi w Polsce. Tegoroczny program konferencji, organizowanej przez Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne przy honorowym wsparciu miasta Szczyrk, poświęcono wyzwaniom branży w obliczu rosnącej liczby narciarzy w naszym kraju.

W środę 6 czerwca, podczas pierwszego dnia konferencji w Hotelu Orle Gniazdo, przedstawione zostaną inwestycje narciarskie, jakie w ostatnim czasie przeprowadzono w ośrodkach zlokalizowanych w Szczyrku, w tym Centralnym Ośrodku Sportu na Skrzycznem. Uczestnicy spotkania zwiedzą również szczyrkowskie obiekty dedykowane pod narciarstwo.

Następnego dnia poruszone zostaną m.in. tematy wykorzystania funduszy unijnych oraz rozwiązań w skali europejskiej dotyczących dzierżaw pod inwestycje turystyczne.

Piątek 8 czerwca poświęcony zostanie na zagadnienia skierowane na klientów ośrodków – ich satysfakcję, czy pozytywne nastawienie potrzebne do ponownego odwiedzania obiektów.

Szczegóły dotyczące konferencji: TUTAJ.