Aktualności

11 lutego

Ośrodek w akcji „Weekend za pół ceny”

Od 20 do 22 marca 2020 roku Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku objęty będzie akcją „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

W ramach akcji osobom indywidualnym korzystającym z niej przysługiwać będzie zniżka w wysokości 50 procent na nocleg z wyżywieniem w internacie COS-OPO w Szczyrku przy ulicy Plażowej. Dodatkowo akcją „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” objęta będzie kolej linowa na Skrzyczne – tak na przejazdy turystyczne, jak i skipass 4-godzinny w ośrodku narciarskim.

Akcja, która także w poprzednich edycjach gościła w naszym Ośrodku, ma na celu prezentację rodzimej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych w najciekawszych miejscach w Polsce, zmierzającej do stworzenia banku ofert produktów i usług turystycznych w obniżonych cenach.