Aktualności

18 września

Skrzyczne w obiektywie – rozstrzygnięcie

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku przeprowadził w okresie wakacyjnym II edycję konkursu fotograficznego „Skrzyczne w obiektywie”, promującego walory turystyczne i krajobrazowe Skrzycznego.

Konkurs w jego kolejnej odsłonie miał charakter otwarty i skierowany był zarówno do amatorów, jak i osób profesjonalnie zajmujących się fotografią. Organizator konkursu, czyli COS-OPO w Szczyrku, wzorem roku poprzedniego przyjmował prace w dwóch kategoriach: „Wschody i zachody na Skrzycznem” oraz „Widokówka ze Skrzycznego”.

I tym razem nie zabrakło osób chętnych, by do konkursu przystąpić. Nagrody, zgodnie z REGULAMINEM naszej inicjatywy otrzymają autorzy najciekawszych prac zdaniem konkursowego jury. Są nimi (zdjęcia poniżej zgodnie z kolejnością nagrodzonych):

Kategoria „Wschody i zachody na Skrzycznem”:
1. Tobiasz Duda
2. Martyna Gaida
3. Maciej Turczynowicz
wyróżnienie – Monika Wolska

Kategoria „Widokówka ze Skrzycznego”:
1. Monika Wolska
2. Łukasz Gaida
3. Bartłomiej Gajda
wyróżnienie – Urszula Górka

Gratulując wszystkim uczestnikom konkursu kreatywności i zapału informujemy, że odbiór nagród (zgodnych z powyższą klasyfikacją) możliwy będzie od poniedziałku 23 września w sekretariacie COS-OPO w Szczyrku przy ulicy Plażowej 8. W przypadku odbioru innego niż osobisty prosimy o kontakt pod adresem e-mail: marketing.szczyrk@cos.pl.