Aktualności

21 lutego

SnowFest w jubileuszowej edycji

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, które doskonale łączy zmagania sportowe i muzyczną rozrywkę. W Szczyrku, w terminie 3-4 marca 2023 roku, zaplanowana została jubileuszowa 10. edycja festiwalu SnowFest. Jednym z głównych elementów wydarzenia będą sportowe konkurencje w ramach SnowFest Games, których areną stanie się specjalnie przygotowany na tą okoliczność kompleks skoczni Skalite.

SnowFest Games na obiekcie należącym do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku to integralna i niezwykle widowiskowa część festiwalu. Jak co roku, na skoczni Skalite rywalizować będą najodważniejsze riderki i riderzy w kategoriach Snowboard i Freeski. W zawodach tych udział weźmie czołówka polskiej sceny snowboardowej i freeski, dla których zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie.

Snow Fest 2023 to bez wątpienia wydarzenie obowiązkowe dla osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić - nie bacząc na porę roku, pogodę czy panujące za oknem warunki atmosferyczne. Interesująco przedstawia się także line-up artystyczny - w nim m.in. Grubson, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, Pendulum, Dimension, Last Robots, Catz'n Dog czy Asthma.

Szczegółowy zestaw wykonawców, którzy zadbają o świetną zabawę wraz z wszystkimi atrakcjami imprezy na stronie internetowej - www.snowfest.pl.